site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Kültür Sanat, Manşet Haber, Üst Manşet 4 Kasım 2018

Selçuklu çocuklara tiyatro zamanı

Kültür ve sanat kenti Selçuk’ta çocuklar için yeni bir tiyatro etkinliği düzenleniyor. Arkadaşım Ben Geldim adlı Tiyatro Oyunu Selçuk’un merkez ve mahallelerinde çocuklarla buluşuyor. Dizi ve sinema oyuncusu Gülnihal Demir ve Zafer Kaya’nın rol aldığı “Arkadaşım Ben geldim” adlı oyun teknoloji bağımlığıyla mücadeleyi konu alan bir müzikli dans oyunu olarak Selçuklu çocukların karşısına çıkacak. Oyunun ilk gösterimi 5 Kasım Pazartesi günü saat 10.00’da Belevi Mahallesi’nde yapılacak.

Kültür ve sanat kenti Selçuk’ta kültürel etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Bu kez de Selçuklu çocuklar tiyatro oyunu ile buluşuyor. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’nın Selçuklu çocuklara armağanı olan “Arkadaşım Ben Geldim” adlı oyun 5 Kasım Pazartesi günü saat 10.00 Belevi Mahallesi, saat 13.00’de Zeytinköy Mahallesi’nde, 6 ve 8 Kasım tarihlerinde Efes Tiyatro Salonu’nda (10.00- 13.00) 7 Kasım’da Acarlar Mahallesi (09.30) , Çamlık Mahallesi’nde (11.00) ve Gökçealan Mahallesi’nde (13.30) sahnelenecektir.

Dizi ve sinema oyuncusu Gülnihal Demir ve Zafer Kaya’nın rol aldığı “Arkadaşım Hoş geldin” adlı oyun ücretsiz olup oyunun sahneleneceği yer ve saatler ile ilgili ayrıntılı bilgi Selçuk Belediyesi sosyal medya hesapları ve internet sitesinden alınabilecektir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk