uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor 26 Mayıs 2015

Selçuklu Basketbolcuların UNESCO desteği

Selçuklu Basketbolcuların UNESCO desteği (2)

Selçuk Basketbolunda yeni bir dönem başladı. Selçuk Belevi Gençlerbirliği Spor Kulübü bünyesinde kurulan basketbol takımı Büyük Erkekler Amatör Basketbol Ligi İzmir Grup Maçlarına katılan takım ilk maçına çıktı.

“Efes UNESCO Yolunda ”yazılı formalarla sahaya çıktılar

Uzun süredir Selçuk’ta bir basketbol takımının olmamasından kaynaklanan boşluğu doldurmak için harekete geçen Selçuk Belevi Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Ramazan Aşçı ve Selçuk Belediyesi Spor Koordinatörü Harun Kutlu’nun ortak çalışmaları ve Selçuk Belediyesi’nin desteğiyle kurulan basketbol takımı ilk maçına “Efes UNESCO Yolunda” baskılı formalarla çıktı. Selçuk esnafının desteği ile kurulan takım 4 aylık çalışmanın sonunda 20 takımın mücadele edeceği grup maçlarına başladı.

Büyük Erkekler Amatör Basketbol Ligi’nde 6 takımın bulunduğu C Grubu’nda mücadele edecek olan Selçuk Belevi Gençlerbirliği Spor Kulübü 6 takımın bulunduğu grupta toplamda 5 maçta oynayacak. Her gruptan iki takımın bir üst final grubuna yükseleceği mücadelelerde Selçuk’u temsil eden basketbol takımı final grubuna yükselirse 5 maçta daha Selçuk’u temsil edecek.

Selçuk Belediyesi desteğiyle maça giden takım ilk çıktığı maçta 81- 75 yenilmesine rağmen gelecek maçlarda umut vadetti.

Selçuklu Basketbolcuların UNESCO desteği (1)

Yorumlar (7 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk