uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 6 Şubat 2017

Selçuk tiyatroya doyacak

Bir süredir oyunlarına ara veren Selçuk Belediye Tiyatrosu Şubat ayı içerisinde 6 oyun ile sahneye geri dönüyor. Selçuk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren, Selçuklular’ı hem izleyici, hem de oyuncu olarak tiyatro sanatına dahil eden Selçuk Belediye Tiyatrosu perdelerini yeniden açıyor.

7 -12 Şubat tarihleri arasında sırasıyla Acil Servis, Öksüz Kız, Midas’ın Kulakları, Duvar, Zıpır Ali’nin Lambası, Kadınlık Bizde Kalsın, adlı oyunları seyirciyle buluşturacak olan Selçuk Belediye Tiyatrosu toplam 46 kişilik oyuncu kadrosu ve 12 kişilik teknik ekibiyle 6 gün içerisinde 6 oyun sahneye koyacak. Selçuk Belediye Tiyatrosu çocuklar ve yetişkinler için birbirinden farklı türlerde oyunlar sahneleyecek.

Selçuklular’ı 6 gün içerisinde oynanacak 6 oyunla bir tiyatro şölenine davet eden Selçuk Belediye Tiyatrosu Genel Yönetmeni Erol Namdar; “ 7 – 12 Şubat tarihleri arasında birbirinden farklı oyunlarla Selçuklu her yaştan tiyatro severi tiyatro ile buluşturmayı planlıyoruz. 6 gün içerisinde 6 oyunu sahneledikten sonra Selçuk’un mahallelerinde tiyatro oyunları sergileyeceğiz. Tiyatroya ister seyirci olarak ilgi duyan ya da sahnede yer almak isteyen tüm Selçuklular’ı bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk