site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Eğitim, Manşet Haber 15 Haziran 2015

Selçuk Lisesi 57. Dönem Mezuniyet Töreni

Selçuk Lisesi 57. Dönem Mezuniyet Töreni (1)

Selçuk Lisesi öğrencilerinin mezuniyet törenine ilçe protokolünün yanı sıra, ilçede yer alan diğer okulların müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve mezun olacak öğrencilerin aileleri katıldı.

Kalabalık davetli topluluğunun yanı sıra öğrenci velilerinin de ilgi gösterdiği diploma töreninde; ilk konuşmayı Selçuk Lisesi müdürü Ülker Zengin yaptı. Zengin konuşmasında şunları söyledi; ‘‘Saygı değer protokol üyeleri çok değerli meslektaşlarım, kıymetli misafirler ve sevgili öğrencilerim, bildiğiniz gibi Selçuk’un en eski ve en köklü lisesi olarak İlçemize 57 yıldır hizmet veren Selçuk Lisesinin 57. dönem mezuniyet törenine hoşgeldiniz. Ve onur verdiniz. Bizler başarılı öğrenciler yetiştirdiğimizi düşünüyoruz, hep vatan ve millet sevgisiyle dolu gençler yetiştirmek için çalıştık, gençlerimizi hayata ve yüksek öğrenime hazırladık, göstermiş olduğunuz gayretler neticesinde başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Bu başarıda en büyük rol idareci ve öğretmen arkadaşlarımındır. Çok değerli velilerimiz, kolay yetişmiyor bir çocuk, kolay yetiştirilmiyor insan. Siz geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimiz, okulumuzu temsil ettiğiniz her platformda bizleri onurlandırdınız; Sizleri tek tek yıllarca yürekten destekledik ve hep yanınızda olduk, bugün de sizler bizim umudumuz oldunuz, Selçuk Lisesi herkesin hayatında bir parça, bir umut oldu, sizler hep Selçuk Lisesi mezunu olarak kalacaksınız. Bu mutlu gününüzde sizleri kutluyor sizlere başarı ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Daha sonra mezun olan öğrenciler kendi aralarında bayrak ve flama teslim töreni yapıp hep birlikte mezuniyetin simgesi olan keplerini havaya attılar. Folklor gösterisi ve ikramlar sonrasında program sona erdi.

Selçuk Lisesi 57. Dönem Mezuniyet Töreni (2)

Selçuk Lisesi 57. Dönem Mezuniyet Töreni (3)

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk