site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset 12 Kasım 2014

Selçuk CHP Yeni Yönetimini Tanıttı

chp-hasan-uysal (4)

Cumhuriyet Halk Partisinde İlçe Başkanlığını Özge Yıldırım’dan devir alan Hasan Uysal yeni yönetimi ile parti binasında buluşarak basın açıklamasında bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi bünyesinde oluşan yeni Yönetim Kurulu Üyelerini partililere tanıtan ve çeşitli açıklamalarda bulunan Hasan Uysal şunları söyledi; “Görevi devraldığımız İlçe Başkanımız Özge Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Cumhuriyet Halk Partisi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. 8 Kasım 2014 tarihinde yapılan olağanüstü kongrede, uzun süredir ilk kez çarşaf liste ile bir seçim yapıldı. Bu kongrede öncelikle demokrasi kazanmıştır. Delegelerimiz irade koyarak yeni bir yönetim seçti. Oy versin ya da vermesin tüm kongre delegelerimize teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım sizin bu güveninizi boşa çıkarmayacağız. Bütün partililerimizi kucaklayan bir yönetim anlayışı içerisinde olacağız. Bütün kırgınlıkları bir yana bırakarak; partimiz, ilçemiz, ülkemiz ve geleceğimiz için hep beraber politikalar üreteceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

2015 yılı içinde yapılacak olan genel seçimleri, Ak Partiden hesap sorma seçimi olarak vurgulayan yeni İlçe Başkanı Hasan Uysal, “2015 yılının ortalarında bir genel seçim var. Bu seçime çok iyi hazırlanacağız. Adaylık sürecinde de belirttiğim gibi bu seçim rejimin oylanacağı bir seçim. Asgari ücretin çok düşük bir rakam olduğu bu ülkede 1.370.000.000 karşılığında bin odalı saraylar yaptıran iktidarı gönderme seçimidir. Bu seçim; gezi olaylarında, madenlerde, iş kazalarında ölen yurttaşlarımız için AKP’den hesap sorma seçimidir. Yerelde politikalar üreteceğiz ve iktidara yürüyeceğiz. İlçemiz için olabilecek, ilçemizi ileriye götürecek her türlü proje üzerinde çalışacağız. Seçilmiş Belediye Meclis üyelerimiz ile beraber ilçemizin yararına olan konularda, keyfi uygulamaların karşısında duracağız. Selçuk’ta ki mevcut AKP yönetiminin ve Belediye Başkanının her türlü takipçisi olacağız. Örneğin; AKP ilçe binasındaki tabelada Cumhurbaşkanlığı seçiminin üzerinden 3 ay gibi bir zaman geçmesine rağmen Cumhurbaşkanının fotoğrafı bulunmaktadır. O tabelanın indirilmesi gerekmektedir. Cumhurbaşkanlığı makamının tarafsızlığına uymamaktadır. İlgilileri göreve çağırıyoruz” dedi.

Haber: Seda Konukwww.SelcukHaber.com

HABERİN VİDEOSUNU AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

chp-hasan-uysal (1)

chp-hasan-uysal (2)

chp-hasan-uysal (3)

chp-hasan-uysal (5)

Yorumlar (25 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk