site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 25 Eylül 2019

Selçuk bisiklet ile hareketlendi

Zirve Selçuk Bisiklet Takımı “Açık Sokaklar Günü” kapsamında gerçekleşen tur için Gökçealan Üzüm Festivaline bisiklet sürdü.

Selçuk ilçesinde ilk kurulan bisiklet takımı olan ve son dönemlerde faaliyetlerine hız veren Zirve Selçuk Bisiklet Takımı her geçen gün yeni ve dinamik turlar ile kadrosunu genişleterek büyümeye devam ediyor. Trafik dışı yeni bisiklet rotaları, uluslar arası organizasyonlar ve sosyal sorumluluk etkinlikleri ile öne çıkan Zirve Selçuk Bisiklet Takımı son olarak “Açık Sokaklar Günü” kapsamında Gökçealan Üzüm Festivaline bisiklet sürdü. Yurt içi ve yurt dışından misafir bisikletçilerinde katıldığı tura ağırlıklı olarak Selçuk’lu bisikletçiler ilgi gösterdi. Hafta içi ve hafta sonu turlar devam edeceği gibi yeni öğrenenler için bisiklet kurslarıda açacaklarını söyleyen bisiklet takımı üyeleri Zirve tadında bisiklet sürmek ve yeni rotalarda pedallamak isteyenlerin sosyal medya hesapları üzerinden kendilerine ulaşabileceklerini söylediler.

Zirve Selçuk Bisiklet Takımı adına açıklama yapan Kulüp Başkanı Özgür Aydoğan gerçekleşen organizasyona katkılarından dolayı Selçuk Emniyet Müdürlüğü, Selçuk İlçe Jandarma Komutanlığı ve Selçuk Belediyesi’ne teşekkür ederek katılan sporcuları tebrik etti.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk