site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 24 Ocak 2017

Selçuk bir kez daha EMITT Fuarı’nda

Selçuk Belediyesi 26- 29 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek EMITT 2017 Fuarı’na katılacak. Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında gösterilen EMITT bu yıl 80 ülkeden 5000 firma ve markayı buluşturacak.

Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı olarak bilinen EMITT 2017’ye bu yıl da kurumsal düzeyde katılacak olan Selçuk Belediyesi UNESCO Kenti olmanın avantajını EMITT Fuarı’nın geniş katılımcı yelpazesiyle birleştirerek Türkiye’nin önemli bir turizm destinasyonu olan Selçuk dünyaya tanıtılacak. Selçuk’un İZKA aracılığıyla bir kez daha dünyanın en önemli turizm fuarlarından birine katılacağını ifade eden Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “Bu tip turizm fuarlarını bizim için dışa açılan pencere olarak nitelendirebiliriz. Kurum çalışanlarımız ve meclis üyelerimizin katılacağı EMITT 2017’ye de UNESCO etiketi ile katılarak ilçemizin sahip olduğu turizm değerlerini tüm dünyaya en etkin şekilde tanıtmayı amaçlıyoruz” dedi.

Selçuk Belediyesi EMITT 2017 Turizm Fuarı’nda 26 – 29 Ocak tarihlerinde 10.00 – 18.00 saatleri arasında 3 nolu salonda, D320 nolu Stantta yer alacak.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk