uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 31 Ocak 2019

Selçuk Belediyesi bir kez daha EMITT Fuarı’nda

Selçuk Belediyesi 23. EMITT Fuarı’na katıldı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek fuar Doğu Akdeniz ve Avrasya’da birinci sırada, dünyada turizm fuarları arasında ilk dört içerisinde yer alıyor. UNESCO Kenti Selçuk bu prestijli turizm fuarında İZKA tarafından hazırlanan ortak tanıtım standı içerisinde Selçuk Belediyesi tarafından tanıtılacak.

Gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında düzenlenen turizm fuarlarında UNESCO Kenti Selçuk’un tanıtımına önem veren Selçuk Belediyesi 23. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yerini aldı. Selçuk’un tanıtıldığı standı ilk gün ziyaret edenler arasında İzmir İl Kültür ve Turizm Vekili Murat Karaçanta, İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Birimi Strateji ve Koordinasyon Müdürü Mehmet Ensarioğlu, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, ETİK (Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği) Başkanı Mehmet İşler de yer aldı.

Bu yıl kapılarını 23. Kez açan EMITT Fuar ı açılış töreninin ardından Selçuk Belediyesi standında ziyaretçilerle ilgilenen Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı; “ Turizm sektörünün dinamikleri uluslararası dengelerle her daim yakından ilgili olduğunu söyleyebiliriz. İşte bu yüzden Selçuk adına bu tür fuarlara katılım sağlamayı her zaman önemsedik. Bu yıl bir kez daha İZKA (İzmir Kalkınma Ajansı) çatısı altında fu fuarda yerimizi alacağız. Dünya çapında turizm sektörünün tüm paydaşlarının katıldığı bu fuarda Selçuk’un tarihi değerlerini en etkili şekilde tanıtacağız. Ben Selçuk’un turizm çeşitliliği ve turizm değerleri açısından önemli bir kimliğe sahip bir kent olduğunu düşünüyorum. Selçuk dünya açısından önem arz eden bu turistik kent kimliğini dünyadaki gelişmeler ışığında daha üst noktalara taşıyacaktır” dedi.

23. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 31 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açık kalacak. Selçuk Belediyesi’nin de yer aldığı İzmir standı fuar süresince Salon 3- B422’de yer alacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk