uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 27 Ağustos 2017

Pamucak’ta Plaj Futbolu Turnuvası başlıyor

Selçuk Pamucak Sahili bu yıl bir kez daha plaj futbolu turnuvasına ev sahipliği yapıyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Plaj Futbolu Selçuk Belediyesi Resmi Etabı 26- 27 Ağustos tarihleri arasında Pamucak Selçuk Belediyesi Pamucak Sosyal Tesisleri’nde düzenlenecek. Kazanan takım Alanya Plaj Futbolu Süper Finallerinde Selçuk’u temsil edecek.

Selçuk Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl ikinci kez düzenlenen TFF Plaj Futbolu Ligi’nin resmi etaplarından biri olan Selçuk Belediyesi Etabı’na Selçuk’tan dört takım katılacak. Kura çekiminin ardından takımlar ilk maçlarına Cumartesi günü saat 17.00’de, ikinci maç ise saat 18.00’de oynanacak. İlk günün galibi olan takımlar ikinci gün Pazar günü final maçına çıkarken; mağlup olan takımlar yine aynı gün içerisinde 3.’lük için yarışacak.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Plaj Futbolu Selçuk Belediyesi Resmi Etabı 27 Ağustos Pazar günü saat 19.30’da ödül töreniyle sona ereceğini dile getiren Selçuk Belediyesi Spor Sorumlusu Harun Kutlu;” Başkanımızın talimatıyla geçen yıl ilkini yine Pamucak’ın eşsiz kumsalında gerçekleştirmiştik. Belediyemiz tarafından bu yıl ikincisi düzenleniyor. Plaj Futbolu Turnuvası’nın kazananı 20-27 Eylül 2017 de Alanya’da yapılacak olan Plaj Futbolu Süper Finallerinde Selçuk ilçesini temsil etme hakkına da sahip olmuş olacak” diye konuştu.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk