site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Eğitim, Manşet Haber 9 Haziran 2015

Minik Kelebekler mezuniyet coşkusunu yaşadı

minikkelebekler-yilsonu (307)

Selçuk’ta anaokulu eğitimine kültür ve sanat konularını da harmanlayarak farklı bir eğitim anlayışı katan Minik Kelebekler Anaokulu’nun yıl sonu mezuniyet töreni muhteşemdi. Sunuculuğunu Fatih Sevinç’in yaptığı programa velilerde yoğun ilgi gösterdiler.

Minik Kelebekler Anaokulunda eğitim gören anaokulu öğrencilerinin mezuniyet töreni ve yıl sonu gösterileri büyük beğeni topladı. Yılsonu programında öğrenciler birbirinden güzel dans ve şarkılarla öğretmenlerini ve ailelerini mutlu etti.

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ YILSONU MEZUNİYET PROGRAMI DÜZENLEDİ

Çeşitli gösterilerin sergilendiği programda minikler hünerlerini sergilerken, izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Törende yöresel kıyafetler ve müzik eşliğinde halk oyunları oynayıp, dans gösterisi yapan öğrenciler program sonunda havaya kep fırlattı. Mezun olma heyecanı yaşayan minik öğrencilerin aileleri de duygu dolu anlar yaşadı.

Okul Müdiresi Berrin Çebi gazetemize yapmış olduğu açıklamada; ” Eğitim bayrağını sürekli yükselten okulumuz, yeni nesillerin eğitim, bilim, sanat ve spor dallarına yönelmesini sürekli teşvik etmektedir. Öğrencilerimizin gösterileriyle mutluluk duyduk. Okulumuzda her birinizin sesinin ve umudunun yankılanacağını biliyoruz. Bundan sonra çıkacağınız ve hayat yolculuğunda yolunuz açık olsun. Sizleri çok seviyor, sizlere inanıyor ve sizlere güveniyoruz. Eğitim yılı içerisinde yardım ve desteğini esirgemeyen, çocuklarının eğitimine katkıda bulunan tüm anne ve babalara, programda emeği geçen tüm öğretmenlere, personele teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

minikkelebekler-yilsonu (42)

minikkelebekler-yilsonu (68)

minikkelebekler-yilsonu (145)

minikkelebekler-yilsonu (176)

minikkelebekler-yilsonu (239)

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk