site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset 12 Aralık 2014

MHP Selçuk’ta yarın kongre var

levent-gorur

Milliyetçi Hareket Partisi Selçuk İlçe Teşkilatı yarın yeni başkanını seçecek. Mevcut Başkan Ali Gümrah daha önce aday olmadığını açıklamıştı. Yeni yönetim kurulunun ve il delegelerinin seçileceği kongrede MHP’den yerel seçimlerde Selçuk Belediye Başkan Adayı olan Levent Görür’ün tek aday olarak çıkması bekleniyor.

Bilindiği gibi Levent Görür yaklaşık 5 yıl boyunca yapmış olduğu ilçe başkanlığının ardından partisinden belediye başkan adayı olmak için istifa etmişti. Ve yerine İl Yönetimi tarafından Ali Gümrah atanmıştı. Yaklaşık bir yıldır ilçe başkanlığını yapan mevcut başkan Ali Gümrah kongrede aday olmayacağını açıklamıştı. MHP’nin yerel seçimlerde belediye başkan adayı olan Levent Görür ve ekibi partisinin oylarını son yerel seçimlere göre tam üç kat arttırarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

Yarın yapılacak kongre ile ilgili görüşlerini aldığımız MHP İlçe Başkan Adayı Levent Görür gazetemize yapmış olduğu açıklama da şunları söyledi; “Kongremiz ülkemizin yaşadığı kritik şartlar gereği çok daha farklı bir mana ifade ediyor. Artık ülkemizin kaybedecek çok vakti yoktur. Ülkücüler bu şuurla kongre yapıyor. Kaybedenin olmayacağı ve hep birlikte birbirimizin ellerini havaya kaldıracağımız büyük bir samimiyetle kucaklaşacağımız bu güzel günde tüm Selçuklu hemşehrilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Bir büyük zafer yürüyüşünün, mübarek kutlu yolculuğunun başlayacağı kongremiz ilçemiz, ülkemiz ve milletimiz adına yeniden ümitleri yeşertecektir. Şartlar ne kadar zor olursa olsun asla ümidini kaybetmeyen ödeyeceği bedel konusunda tahdit koymayan soylu asil şerefli destansı mücadelenin adıdır Ülkücü Milliyetçi hareket. Yeniden doğuşun sancıları başlıyor şehrimizin her bir köşesinde gümbür gümbür gelen MHP iktidarına toplum kucağını açmıştır. Kutlu yola çıkan karşılıksız Selçuk sevdalılarına, memleket sevdalılarına selam olsun!

Cumartesi günü (yarın) saat 13.00 da Selçuk-Efes tiyatro salonunda yapılacak olan bu büyük buluşmada tüm gönül dostlarımızı aramızda görmek bize güç verecektir” dedi.

Yorumlar (5 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk