uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset 14 Ağustos 2012

Levent Görür’den Kadir Gecesi Mesajı

Diğer kutlu zamanlar gibi Kadir Gecesi de, kendimizi sorgulamamız, hatalarımız için af dilememiz, kendimizi ve irademizi yenileme zamanıdır.

MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür, Kadir Gecesi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak, Selçukluların Kadir Gecesini tebrik etti. MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür yayınladığı mesajda, bu gibi gecelerin insanların manevi dünyasında önemli değişimlere neden olduğunu ve bireysel değişimin toplumsal değişime yansımasıyla, insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik bağının daha da güçlendiğini ifade etti

MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür mesajında : “Ramazan ayının sonuna yaklaşırken bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız. Zihnimiz ve kalbimizdeki yükleri hafifleterek ruhumuzda derin izler bırakan Kadir Gecesi, sema kapılarının açıldığı, esen ve güvenliğin her tarafa yayıldığı; duaların kabul edildiği ve adeta yer ehli ile gök ehlinin birbirleriyle buluştuğu bir gecedir. Yüce Allah; en büyük mucize olan Kur’an-ı Kerim’i Peygamber Efendimize bu kutlu gecede indirmiştir.

Bu kutlu gecenin insanımız arasındaki kırgınlıklara ve dargınlıklara son vermesi, kırık kalplerin onarılması, dünyanın dört bir yanında açlıkla, sefaletle, hastalıklarla mücadele eden, savaşlardan mağdur olan insanlar için, dünyaya barış ve huzur getirmesini diler; bu vesile ile Selçuklu hemşehrilerim başta olmak üzere Türk-İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eder, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Şirince Esnafı İmza Topladı

Şirince Esnafı İmza Topladı

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk