site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 3 Temmuz 2012

Kurtlar Vadisi’nin Memati Baş’ı Efes’te

Kurtlar Vadisi’nde Memati Baş karakteri ile ünlenen ve tanınan ünlü sanatçı, tiyatro oyuncusu Gürkan Uygun Efes Antik Şehrini ve Selçuk İlçesinin tarihi yerlerini gezdi.

Efes Antik Kent ünlüleri ağırlamaya devam ediyor. İzlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisinin en önemli karakterlerinden biri olan Memati Baş(Gürkan Uygun) kardeşi ve arkadaşı ile birlikte dünyanın en önemli ve en büyük antik kentlerinden biri olan Efes Antik Kentini gezdi.

Efes çıkışında esnaf ve hayranları ile bol bol fotoğrafta çektiren Gürkan Uygun, gösterilen ilgiden çok memnun kaldı. Hayranları tarafından ikram edilen portakal suyunu da içen Gürkan Uygun Hediyelik eşyalar ve Efes’in simgelerinden Kütüphane ve Artemis heykellerinden aldı.

Memati Baş(Gürkan Uygun)Selçuk Haber muhabirlerine görüşlerini aktarırken şunları söyledi; ‘‘Benim için çok değişik bir gezi oldu. Efesi gezerek nostalji yaşadım. Efes gerçekten denildiği kadar varmış. Dünyanın en büyük açık hava müzesi. Gezmekle doyulmuyor. Efes esnafını da çok sıcak ve cana yakın buldum. Burada yaşayan insanlar çok şanslı, onları tebrik ediyorum ve hepsine selamlarımı ve saygılarımı gönderiyorum’’ dedi.

Efes ziyaretinin ardından Yedi Uyuyanlarda gözleme ve yayık ayran keyfi de yapan Gürkan Uygun tatilini yaptığı Bodrum’a gitmek üzere ilçemizden ayrıldı.

Yorumlar (4 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk