site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Kültür Sanat, Manşet Haber, Üst Manşet 9 Aralık 2012

Küçük Müzisyenlerin Büyük Başarısı

11 ve 13 yaş grubundan oluşan “Grup Çığlık” Selçuk’ta sahne aldı. Küçük yaşta oluşturdukları müzik grubuyla ilk kez sahneye çıkan küçük müzisyenler, büyüklere taş çıkardı. Oldukça başarılı bir sahne performansıyla izleyenlere doyumsuz bir gece yaşatan küçük müzisyenler, ayakta alkışlandılar.

Erkek ve bayandan oluşan 8 kişilik gurup, konser vermek için aylar öncesinden okul çıkışları sonrası hazırlıklarını yaptılar. Bu yoğun hazırlık çalışmaları sonunda Selçuklulara muhteşem bir konser sunan “Gurup Çığlık” ailelerini ve izleyenleri büyüledi. Selçuk Köftecilik sahiplerinden Ertan Uzun ve Diş Hekimi Serap Yılmaz’ın öncülük ettiği konser; Selçuk Belediyesi Efes Tiyatro salonunda düzenlendi. Konseri gençler ve çok sayıda Selçuklu vatandaş büyük beğeniyle dinledi.

Her biri ayrı okullarda öğrenim gören 11 ve 13 yaş arasındaki gurup üyeleri, ders çıkışlarında yaptıkları hazırlık çalışmasıyla konser verme kararı aldılar. Davul, Org,Gitar,Darbuka ve perküsyon çalan gençler oldukça başarılı olan canlı performanslarıyla büyük beğeni topladı.

Haber: Mehmet UYAROĞLU

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk