uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 18 Haziran 2017

Kreşte Babalar Günü kutlaması

Babalar Günü Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde erken kutlandı. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’nın da katıldığı kutlamada kreşin minikleri babalarıyla kıyasıya yarıştı.

18 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü öncesinde Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde bir kutlama gerçekleştirildi. Kutlamaya katılan Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, kreşte çocuklarla bir arada olmanın güzel bir aktivite olduğunun altını çizerek; “ Bu dönemde düzenlenen her aktivite çocuğumuzla bizi kaynaştıran bir araç haline geliyor. Böyle bir etkinlikte çocuklarımızla bir arada olmanın anlamının çok farklı olduğunu düşünüyorum. Bugünkü etkinlik Babalar Günü olması nedeniyle ayrı bir anlam taşıyor. Bir araya gelmemizden dolayı memnuniyetimi dile getiriyorum. Tüm babaların babalar gününü şimdiden kutluyorum” dedi.

Başkan Bakıcı’nın konuşmasının ardından Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minikleri babalarıyla yaptıkları yarışmada doyasıya eğlendiler. Etkinliğe katılan veliler ise Selçuk Belediyesi’nin babalar günü kutlaması dolayısıyla kendilerine yapılan parkur yarışları sürprizi için teşekkürlerini iletti.

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk