uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 1 Kasım 2018

Kaymakam Ekrem İnci Ticaret Odasının Toplantısına Konuk Oldu

Selçuk Ticaret Odası komite üyeleri ortak toplantıda buluştu. Yeni dönemin ortak ilk toplantısının konuğu Selçuğa yeni atanan Kaymakam Ekrem İnci oldu.

Toplantıda Odanın altı aylık faaliyetleri hakkında Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Berrin Dereli tarafından verilen brifingin ardından dış ilişkiler ve Kırgızistan yatırım ortamı hakkında bir sunum gerçekleştirildi. Daha sonra toplantıya katılan yeni Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci komite üyeleriyle tek tek tanıştı. Selçuk’ta yapılması düşünülen yatırımlar ve faaliyetler hakkında projeksiyonunu paylaştı. Oda Başkanı Koray Yolcu komite toplantısına katılan Kaymakam İnci’ye başarı dileklerini ileterek “Kaymakamımız İstanbul Esenyurt’tan kentimize geldi. Kendisi hem deneyimli hem de dinamik bir devlet adamı. Kamu ile meslek kuruluşlarının kentin gelişmesi anlamında ortak amaçları bulunuyor. İşbirliği ile başarılı işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Kaymakam Ekrem İnci toplantıda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Selçuk turizmde en önemli markalarımızdan biri. İlçemizi daha iyi bir noktaya getirmek için her kurum ve kuruluşa görev düşüyor. Birlikte çalışarak Selçuk’u daha üst noktalara taşıyacağız” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk