uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 31 Ağustos 2015

Kasap Ailesinin Kuzenleri

KASAP-AILESI (2)

Selçuk’un tanınmış ailelerinden 1. Nesil Kasap ailesinin uzun yıllardır bir araya gelip görüşemediği, genç kuşaklar Oasis Restaurantta bir araya geldi.

Selçuk’ta Rahmetli Mustafa KASAP(Altındiş) ‘in torunları yıllar sonra bir araya gelerek hem eğlendiler, hem de hasret giderdiler. Yaklaşık 30 kuzen geçmişle ilgili konuları görüşerek ve aile bireylerinin soya ağacını tespit edebilmeleri açısından her birey kendi ailesinin künyesini yazarak ve internet ortamında bulunan kayıtları da araştırarak daha sağlıklı bilgiler elde etmeye çalıştılar.

Günümüzde insanların bir birinden uzaklaştıkları bir dönemde KASAP ailesine ait kuzenler birbirleriyle daha samimi bir ortamda birlik ve beraberliklerini devam ettirmek için ve daha çok bir araya gelebilmek için ikinci bir buluşma daha yapmaya karar verip, bu buluşmaları devam ettirecekleri kararını aldılar.

Bu güzel gecede klarnet ve gitardan oluşan müzisyenlere kuzenlerden Nihat KASAP’ın da performansıyla söylediği şarkılar eşliğinde eğlendiler. Bireyler toplu resim çektirerek geceyi ölümsüzleştirdiler.

KASAP-AILESI (1)

KASAP-AILESI (3)

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk