site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Kültür Sanat, Manşet Haber 5 Ağustos 2015

“Kadınlık Bizde Kalsın” seyirciyle buluştu

Kadınlık-Bizde-Kalsın-seyirciyle-buluştu (6)Selçuk Belediye Tiyatrosu tarafından sahneye konan “Kadınlık Bizde Kalsın” adlı oyun Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu’nda seyirciyle buluştu. Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı, Erol Namdar’ın yönettiği oyunu izleyenler arasında Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı da vardı.

Kısa bir süre önce kurulan Selçuk Belediye Tiyatrosu tarafından daha önce sahneye konulması planlanan ancak iki kez ertelenen “Kadınlık Bizde Kalsın” adlı oyun Selçuklu tiyatro severlerle buluştu. Birçoğu ilk kez sahneye çıkan oyuncuların rol aldığı oyun, kadın erkek ilişkilerini farklı zaman ve yerlerde inceleyerek mizahi bir dille ele alıyor.

İnsanımıza güvenmek zorundayız

Oyunun sonunda tüm oyuncuları tebrik edip, çiçek ve katılım belgelerini veren Başkan Bakıcı; “ Bu akşam çok keyifli bir oyun izledik. Bu oyunu bize izlettiren Erol Namdar ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Hepiniz çok iyiydiniz. Hemşerilerimizin bu şekilde bu oyunu sahneye koyması bizi çok memnun etti. Biz arkadaşlarımıza güveniyoruz ve başarılar diliyoruz” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk