uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 18 Şubat 2015

Kadın Meclisinden Başkan Bakıcı’ya Ziyaret

kadin-meclisi

Selçuk Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Nilgün Yiğitoğlu ve üyeleri Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Bakıcı’nın eşi Ayşen Bakıcı da bulundu. Başkan Bakıcı ile hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan kadın meclisi üyeleri Selçuk’ta bir kadın sığınma evi açılması için belediyeden yer tahsisi desteği istediler.

Selçuk Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nilgün Yiğitoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakıcı’yı makamında ziyaret etti. Selçuk’ta bir kadın sığınma evi açılmasının önemine dikkat çeken Yiğitoğlu, Başkan Bakıcı’dan kadın sığınma evi içinyer tahsisi istedi. Selçuk için çeşitli projelerinin olduğunu belirten kadın meclisi üyeleri, bu projeleri Başkan Bakıcı ile paylaştılar.

Kadın meclisi büyük işler yapacak

Yapılan bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Selçuk Kent Konseyinin ilçedeki önemini anlatan Başkan Bakıcı; “Hepimizin amacı önce bu ilçe için, İzmir için, daha sonra ülkemiz ve en sonunda evrensel anlamda tüm insanlar için iyi işler yapmaktır. Ben Selçuk Kent Konseyi’nin ve kadın meclisinin büyük işlere imza atacağına inanıyorum. Belediyemizle kent konseyi el ele çalışmalar yürütecek. Kadın Meclisimizin de önemli işlere imza atacağına inanıyorum. Bir yerde mutlak başarı olması için oraya kadın eli değmesi şart. Bizim ilçemize de kadın eli değecek ve güzelleşecek” dedi.

Selçuk’ta bir kadın sığınma evi açılmasının önemli bir adım olduğuna dikkat çeken Başkan Bakıcı, bu konuda belediye olarak gereken desteği vereceklerini ve diğer projelerin de destekçisi olacaklarını kaydetti.

Başkan Bakıcı’ya “Elden ele Gönül Köprüsü” adlı projeyi de başlatmayı düşündüklerini belirten kadınlar, bu proje kapsamında ikinci el her türlü eşyayı değerlendireceklerini ve kullanılabilirliği sağlayacaklarını belirttiler.

Yorumlar (5 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk