“Kaç Baba Kaç” Selçuk’a geliyor

“Kaç Baba Kaç” Selçuk’a geliyor

Selçuk Belediyesi Dünya Tiyatrolar Günü’nü önemli bir etkinlikle kutluyor. Sahne Tozu Tiyatrosu tarafından sahneye konulan “Kaç Baba Kaç” adlı oyun 28 Mart Pazartesi akşamı Selçuk Belediyesi Efes Tiyatro Salonu’nda saat 20.00’de Selçuklu tiyatroseverlerle buluşacak.

Selçuk Belediyesi 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında muhteşem bir tiyatro oyununu Selçuklu sanatseverlerle buluşturuyor. Haldun Dormen’in süpervizörlüğünü yaptığı Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen oyunun yönetmenliğini Çağlar İşgören yapıyor.

Daha önce “Kibarlık Budalası” ve “Bir Şehnaz Oyun” gibi tiyatro oyunları ile Selçuklu sanatseverlerin karşısına çıkan Sahne Tozu Tiyatrosu Oyuncuları, Dünya Tiyatrolar Günü çerçevesinde Selçuklu sanatseverleri kahkahaya boğacak.

Bir doktorun yıllar önce yaşadığı yasak bir aşkın kariyerinin dönüm noktasında karşısına çıkışını, ardından yaşadığı içinden çıkılmaz olayları mizahi bir dille anlatan ve izleyiciye kahkaha vadeden komedi türündeki oyun 28 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Selçuklu sanatseverlerle buluşacak.

tiyatrokacbabakac

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

site rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk