uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 29 Kasım 2017

İzmir Kadın Meclisleri Selçuk Ticaret Odasının Konuğu Oldu

İzmir Kent Konseyleri Kadın Meclislerinin Buluşması Selçuk’ta gerçekleşti. Kadın Meclisi üyelerinin katılımıyla Selçuk Efes Kent Belleği’nde yapılan toplantıya katılan İzmirli kadınlar daha sonra Selçuk Ticaret Odası’nın konuğu oldular.

Selçuk Ticaret Odası İzmirli kadın meclis üyelerini öğle yemeğinde ağırladı. Çamlık Tren Müzesi’ndeki yemeğe Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu, Selçuk Kent Konseyi Başkanı Atay Tozlu, Selçuk Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hülya İnceoğlu, İzmir Kent Konseyleri kadın meclis başkan ve üyeleri katıldı. Oda Başkanı Koray Yolcu Selçuk’un, İzmir’in kültür ve turizm bakımından çok önemli değerleri barındırdığına dikkat çekerek İzmir’in kadın meclislerini burada ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Selçuk Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hülya İnceoğlu, Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu ve ekibine İzmir kadın meclisleri buluşmasına verdikleri destek ile kadın meclislerine gösterdikleri ilgi ve nezaket nedeniyle teşekkür etti.

Yemeğin ardından Türkiye’de başka bir örneği olmayan Çamlık Tren Müzesini gezen İzmirli kadınlar müzenin en değerli vagonu olarak sergilenen Atatürk’ün özel vagonunun önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk