uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset, Üst Manşet 19 Mayıs 2017

İzmir de ki Ülkücüler Büyük Şölende Buluşuyor

Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği gecede, sevilen sanatçılar Atilla Yılmaz, Osman Öztunç ve Ali Kınık sahne alacak.

Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanlığı’nın düzenleyeceği Türk Gençlik Şöleni 21 Mayıs 2017 Pazar günü saat 19:00’da, Fuar Atatürk Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleşecek.

Düzenlenen şölenin, yeni bir dirilişe vesile olacağının altını çizen yetkililer, bu sebepten dolayı “Bozkurtlar Diriliyor” alt başlığını, şölenin ana teması olarak belirledi.

İzmir’de, Milliyetçi – Ülkücü Hareketin gür sesinin yankılanacağı bir şölen olacak. Bayram Havasında geçmesi düşünülen şölen, halk oyunları ile başlayarak, mehteran takımının gösterisi ile devam edecek.

Günün anlamını belirtecek şiirlerin de okunacağı gecede Ülkücü – Milliyetçi camianın beğenerek dinlediği Atilla Yılmaz, Osman Öztunç ve Ali Kınık sahne alacak. Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanlığı, yayınlamış olduğu davet mesajında, “Birliğimizi ve dirliğimizi kuvvetlendirmek amacı ile düzenlediğimiz şölenimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk