site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor 27 Temmuz 2013

İzmir 1. Amatör’de Gruplar Belli Oldu

futbol-73İzmir’de 2013-2014 sezonu planlama toplantısı dün gerçekleştirildi.

İzmir’de 2013-2014 sezonu planlama toplantısı dün gerçekleştirildi. Toplantıda liglerin başlangıç tarihleri ile bazı gruplar belirlendi. 1. Amatör Lig’de de maçların 21-22 Eylül tarihlerinde başlayacağı açıklandı.

Dün İzmir Atatürk Stadı Faal Futbol Hakemleri Derneği eğitim salonunda yapılan toplantıya İzmir’deki kulüplerin temsilcileri katıldı. Liglerin tertip komitelerinin belirlendiği toplantıda, liglerin başlangıç tarihleri ile Süper Amatör Lig grupları da netleşti.

1. AMATÖR’DE KÜÇÜK Menderes GRUBU

1. Amatör Lig’de gruplar dünkü toplantı ile belli oldu. Küçük Menderes havzası ekipleri 1. Amatör Lig 9. grupta yer aldı. Ödemiş, Beydağ, Kiraz, Selçuk, Bayındır ve Menderes’ten tek, Tire’den de iki ekibin yer aldığı grupta maçlar 21-22 Eylül tarihlerinde başlayacak.

Grupta Ödemiş Gençlikspor, Beydağ Belediyespor, Kiraz 1 Eylülspor, Çırpı Doğanspor, Tirespor, Tire Belediyespor ve Gümüldürspor mücadele edecek. Maçlar çift devreli lig usulüne göre oynanırken, ilk ikiye girenler play-off vizesi alacak. Sonuncu sırada ligi tamamlayanlar küme düşecek.

Yorumlar (2 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk