site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset, Üst Manşet 16 Mart 2019

İYİ Parti İlçe Başkanlığından Alevi Kültür Dernekleri Şubesine Ziyaret

İYİ Parti Selçuk Belediye Başkan Adayı Levent Görür, Alevi Kültür Dernekleri Selçuk Şubesini ziyaret etti. İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Görür, bugün canlarımız ile bir araya geldik dedi. Görür’e adaylığının hayırlı olması temennisinde bulunan Alevi Kültür Dernekleri yöneticileri ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttiler.

Ziyarette Belediye Başkan Adayı Görür şunları söyledi; “Genel merkezlerinin Türkiye genelinde bütün inanç grupları da dahil olmak üzere her kesimi kucaklayacak bir yönetim oluşturulması yönünde fikir ortaya koyduğunu dile getirerek, kendilerinin de yönetiminde kucaklayıcı olduklarını ve her kesimden isimlere yönetimde yer verdiklerini söyledi.

Görür; “Biz Selçuk’ta ki bu kötü gidişata dur demek istiyoruz. İnanıyoruz ki İYİ Parti Selçuk’a İYİ gelecek. Biz Selçuk’un makus tarihini değiştirmek istiyoruz. Bizim birbirimize ihtiyacımız var yeni bir sayfa açmamız gerekiyor. Çocuklarımız burada doğsun burada büyüsün, torunlarımızı burada sevelim istiyoruz. Gençlerimiz işsizlikten Selçuk’u terk etmesin diyoruz. Alevi vatandaşlarımızın çok hassas olduğu Atatürk sevgisi, Atatürk İlke ve devrimlerine bağlılık, vatan ve millet sevgisi, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, İYİ PARTİ’mizin tüzüğünün 2.maddesinde açıkça belirtilen ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumayı, eşsiz kahraman Başkomutan Cumhuriyetin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini esas almayı diye başlayan bölümle bire bir örtüşen düşünce yapıları nedeniyle görüş alış verişinde bulunduk ve bu ilkelerden hiçbir zaman ödün vermeyeceğimizi canlarımızla paylaştık. İlçemizin geleceği ile ilgili kaygılarımız Canlara iletilmiş ve ekonomi başta olmak üzere ilçemizde yaşanan bütün sıkıntılar masaya yatırılmıştır. Şehrimizin genel problemleri yanında Kültür Merkezi ve Cem Evi’nin sıkıntıları tarafımıza intikal ettirildi” dedi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk