uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Sektörel, Üst Manşet 25 Mayıs 2017

Garage Hair Repair Studio’nun İzmir Şubesini Açıldı

Edindiği deneyim ve popüler saç uygulamaları ile tanınırlığı Türkiye sınırlarını aşan ünlü isimlerin kuaförü Ahmet Çoban Garage Hair Repair Studio’nun yeni şubesini Mayıs ayı içinde İzmir Alsancak’ta açıyor. Ahmet Çoban, düzenli aralıklarla Garage Hair Repair Studio’nun İzmir şubesine giderek müşterileri ile yakından ilgilenecek.

Garage Hair Repair Studio kurucusu Ahmet Çoban, Levent, Nişantaşı ve Caddebostan şubelerinin ardından 4. şubesini İzmir Alsancak’ta açıldı. Garage Organics saç ve vücut bakım ürünleri, brushlight fırça ve Garage Coffee markalarının da yaratıcısı olan Ahmet Çoban, 2 haftada 1 kez İzmir’e gidecek ve 2 gün boyunca buradaki müşterileri ile ilgilenecek.

Stüdyolarında kişisel saç danışmanlığına da yer veren Ahmet Çoban, 20 dakikalık kişisel saç danışmanlığı randevularında kişinin yüzüne, saç tipine, tarzına ve yaşam biçimine en uygun olan saç modeli ve renk uygulamasını belirliyor. L’oreal Paris markasının renk uzmanı olarak da danışmanlık yapan Ahmet Çoban, Türkiye’deki birçok ulusal ve uluslararası kurumsal firmaya da kişisel stil, kurumsal stil ve saç konularında da seminerler veriyor.

17 yıldır sektörde yer alan ünlü kuaför Ahmet Çoban, kendi danışmanlığında hazırlanan organik saç ve vücut markası Garage Organics’in de patentine sahip. Garage Organics tamamen saçın gerçek ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve dünyanın en prestijli organik ürün sertifikalarından ETKO ve COSMOS ORGANIC sahibi bir markadır. Garage Organics’te Garage Organics Aloe Gel, Garage Organics Hair Balm, organik şampuan gibi hem saç hem de vücut bakımı ile ilgili organik ürünler yer alıyor. Garage Organics saç ve bakım ürünlerini Garageorganics.com web sitesinden satın alabilmek mümkün.

Ahmet Çoban, saç boyama ve saç rengi açma işleminde kullanılan özel diş yapısına sahip Garage brushlight fırçasının da yaratıcısı. Saç rengini kısmi olarak açmak ve saça doğal ışıltılar katmak için kullanılan brushlight, sektörde Ahmet Çoban tarafından geliştirilen patentli bir ürün.

Ahmet Çoban’ın yeniliklerini yakından takip etmek, size en uygun Garage Organics ürünlerini yakından tanımak için https://garageorganics.com/ web sitesini ziyaret edebilir, Garage Hair Repair Studio’daki en güncel gelişmeleri @garagehairrepairstudio, ve @ahmetcobain instagram hesaplarından takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk