site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 23 Mayıs 2019

Galatasaraylılar Selçuk’ta Şampiyonluğu doyasıya kutladı

Galatasaray’ın 2018/19 sezonunun bitimine bir hafta kala lider Galatasaray en yakın rakibi olan Medipol Başakşehir’i 2-1 lik skorla yenmesi ile birlikte şampiyonluğunu ilan etti.

Galatasaray’ın ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesi ile birlikte sarı-kırmızılı taraftarlar zaferlerini kutlamak için sokağa döküldü. Selçuk’ta çarşı merkezinde yüzlerce taraftar, ellerinde takımlarının bayraklarıyla 22. şampiyonluğun sevincini yaşadı. Meşaleler yakıp sloganlar atan Galatasaraylı taraftarlar, ezeli rakipleri Fenerbahçe’ye de göndermelerde bulundu.

2018/19 SEZONU ŞAMPİYONU GALATASARAY

Galatasaray-Medipol Başakşehir maçının bitiş düdüğüyle birlikte, Galatasaraylı taraftarlar çarşı merkezine akın etti. Taraftarlar şampiyonluğu coşkuyla kutlamaya başladı.

İzmir-Aydın yolu üzerinde toplanan yüzlerce sarı-kırmızılı taraftar şampiyonluğu doyasıya kutladı. Meşaleler yakıp tezahüratlarda bulunan taraftarlar, şampiyonluk coşkusunu hep beraber yaşadı. Bazı taraftarlar da araçlarıyla şampiyonluk kutlamalarına katılarak konvoy oluşturdu. Kutlamalar esnasında polis ekipleri de çevrede önlemler aldı.

Spor Toto Süper Lig’de 2018-2019 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaraylı taraftarlar Selçuk’ta şampiyonluğu kutlamak için sokaklara döküldü. Spor Toto Süper Lig’de 2018-2019 sezonu şampiyonu Galatasaray oldu. 22. şampiyonluğuna ulaşan Galatasaray, Fatih Terim önderliğinde 8. kez şampiyonluk ipini göğüsledi. Final maçını Selçuk’ta çeşitli kafelerde ve evlerinde izleyen Galatasaraylı taraftarlar, müsabakanın bitimiyle birlikte Selçuk sokaklarını doldurdu. Kutlamalar zaman zaman trafiğin aksamasına neden oldu. Karşılaşmanın ardından araçlarıyla konvoy oluşturarak kentte tur atan sarı-kırmızılı seyirciler, coşkularını Selçuk sokaklarında devam ettirdi.

Sarı-kırmızılı taraftarlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar şampiyonluk sevinci yaşadı. Çok sayıda taraftarın katıldığı kutlamalar sürerken polis ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri aldığı gözlendi. Kutlamalar olaysız bir şekilde sona erdi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk