uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 29 Temmuz 2016

Futbol Turnuvasında heyecan devam ediyor

Selçuk Belediyesi’nin katkılarıyla her yıl ayrı bir spor kulübünün üstlendiği Halk Futbol Turnuvasını bu yıl Selçuk Gençlik Spor Kulübü üstlendi.

Selçuk’ta bu yıl 3.sü düzenlenen, Halk Futbol Turnuvasının ilk haftası yapılan 8 karşılaşma ile tamamlandı. 16 takımın kıyasıya mücadelesi izleyicilere büyük heyecan yaşattı.

Turnuvada çalınan ilk düdük ile birlikte bir hafta sonunda tamamlanan 8 maçın dördünde takımlar sahadan beraberlikle ayrıldı. İlk hafta itibari ile alınan skorlar da ilgi çeken detay ise dört farklı mücadelede alınan 2 – 2 lik skorlar oldu.

“Spor ahlakı ve dostça mücadele” sloganı ile başlayan turnuvada ilk hafta itibari ile Fair Play den de hiç ödün verilmedi. Sporcuların saha içindeki dostça tutumları ve sergiledikleri azimli mücadeleleri sporseverler tarafından büyük beğeni topladı. Profesyonelliği aratmayan karşılaşmalar sonunda puan durumları da şekillenmeye başladı.

Turnuva önümüzdeki hafta oynanacak 10 karşılaşma ile devam edecek. Karşılaşmaları büyük bir heyecan ile takip eden Selçuklular önümüzdeki haftalarda da futbola doyacaklar.

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Yüzme Kursu Başladı

Yüzme Kursu Başladı

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk