uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Yan, Sektörel 5 Nisan 2017

En Uygun Trafik Sigortası Nasıl Bulunur?

Motorlu taşıtın trafik kazasında kusurlu olarak üçüncü şahıslara verdiği zararları karşılayan zorunlu trafik sigortası, kazaya ilişkin tedavi giderleri ve zarar gören kişinin sakat kalması ya da vefat etmesi sonucunda aileye tazminat ödemesi yapıyor. Aksi durumda maddi yükümlülük altına giren kusurlu araç sahibi, zorunlu trafik sigortası yaptırmadığı için para cezası ve trafikten men edilme gibi sonuçlarla karşılaşabiliyor.

Tüm sigorta şirketleri için kapsamı aynı olan zorunlu trafik sigortası poliçesi, Koalay.com’un sigorta şirketlerinden aldığı teklifler karşılaştırılarak en uygun fiyata yaptırılabiliyor. Sigorta şirketlerinden sunulan trafik sigortası teklifini sorgulayan araç sahipleri, bu teklifli indirim sayesinde araçları için en uygun poliçeye sahip olabiliyorlar. Böylece; araç ve kaza başına maddi giderler, kişi ve kaza başına sağlık giderleri, kişi ve kaza başına sakatlanma ve ölüm durumlarında teminat sağlanmış oluyor.

En uygun trafik sigortası teklifi için Koalay.com

Koalay.com, araç sahiplerinin 7/24 trafik sigortası fiyat teklifi alabileceği bir online sigorta sorgulama sitesidir. Koalay sayesinde birkaç dakika içinde birçok sigorta şirketinin sunduğu zorunlu trafik sigortası fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun teklifi seçerek, anında poliçenizi satın alabilirsiniz. Bütçenize en uygun trafik sigortası poliçesini satın aldıktan sonra 3 ay içerisinde daha ucuz bir poliçe için sorgulamanızı tekrarlayarak yeni fiyat teklifleri alabilir ve var olan trafik sigortanızı kesintiye uğramadan iptal ederek, Koalay’ın sunduğu uygun fiyatlı poliçeye geçiş yapabilirsiniz.

Trafik sigortanızı yaptırmayarak trafikte ceza uygulamalarıyla karşılaşmamak ve kusurlu olduğunuz trafik kazalarında maddi yükümlülükler altına girmemek için Koalay.com’da farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini eş zamanlı olarak sorgulayarak, en uygun fiyatlı poliçeyi komisyon ödemeden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Koalay’da trafik sigortası yaptırabileceğiniz sigorta şirketleri arasında; Aksigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, HDI Sigorta, Koru Sigorta, Mapfre Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Zurich Sigorta gibi sigorta şirketleri bulunuyor.

Trafik sigortası maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız hemen Koalay.com’a girip aracınız için 3 dakika içerisinde en uygun trafik sigortası teklifini alabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk