uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Serap Tekbıçak 23 Şubat 2015

Ege’de Bir Yiğit

serap-tekbicakBugüne kadar yazılarımda herhangi bir siyasi cümle kullanmamaya özen gösterdim.Ancak bugün gelinen nokta, susmaya daha doğrusu tepki vermemeye yer bırakmamaktadır.

Bugün yüreğimiz yanıyor, sabredecek susacak gücü kendimizde bulamıyoruz. Anlaşılan o ki,milliyetçi-ülkücü camianın metanetini ve sağ duyusunu sineye çekmişlikle karıştırmak gibi bir gaflete düşmüşler.

Bilinmelidir ki, binlerce yıllık tarihiyle Türk Milleti ne bölücülere ne de bin bir oyunla Türk adını silmeye çalışanlara fırsat vermedi, vermeyecektir.

İhanet içindeki kesimin,bir süredir üniversite içerisinde pkk propagandasıyla kardeşlerimize sataşması,olay çıkarma çabaları,yetkili kişilere defalarca tedbir alınması konusunda bildirilmiş olmasına rağmen önlem alınmaması sonucu, uğradığı bıçaklı saldırı neticesinde Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU kardeşimizi kaybettik. Vatan kıymetli bir evladını kaybetti !

Acımız büyük, tarifi ve telafisi yok !

Bunca gafletin içerisinde, kırk beş dakika sonra gelen ambulansın, kardeşimiz yerde kan kaybederken ona yardım etmeyen , dahası yardım etmek isteyenleri engelleyen polis memurlarının da varlığı ayrıca dehşet verici !

Hele ki, farklı durumlarda verdikleri tepkiyle çok “hümanist” görünen medya ve belli bir kesimin Fırat’ın şehadetini önemsemeyen,hatta neredeyse sevindiklerini gösteren tavırlarının mantık nezdinde bir açıklaması olamaz. Gelinen bu nokta devlet ve millet olarak nasıl bir ihanet sarmalında olduğumuzun açık göstergesidir.

Sol kesimden biri öldüğünde hümanist kesilen bu gaflete düşmüş insanlar,bu kez vefat eden bir ülkücü olunca,üzülmeyi bir kenara bırakın,vefatından sonra onu karalayıp,ölümünü ona yapılan saldırıyı sempatik gösterme saygısızlığında ve ahlaksızlığındalar.

Bir süre önce sosyal medya üzerinden fotoğraflarını ve şahsi bilgilerini paylaşıp hedef gösterenler, ölümünün üzerinden kendilerine kahraman sıfatının eklenmesini bekliyorlar anlaşılan.

Vatan evladını son yolculuğuna uğurladık ; ancak bir tane ülkücü kalmayıncaya dek vatan sevdası bitmeyecektir.

Hakkını helal et bize Fırat !

Ne Mutlu Türküm Diyene !

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk