site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 1 Temmuz 2014

Efes’te Hayali Kazı Yaptılar

efes-kazi-tura2 (2)

Kuşadası Limanı, “Disney Magic” adlı dev eğlence gemisine ev sahipliği yaptı.Disney Magic Gemisinin Yolcuları Emekli Arkeolog Cengiz İçten ve Müze görevlileri eşliğinde Efes’te Kazı Yaptı. Efes’i gezen çocuklar antik şehirden son derece memnun ayrıldılar.

Çocuklara yaşattığı rüya gibi animasyonlar ile Disney karakterlerinin tanıştırıldığı Disney Cruise Line’ın amiral gemisi Disney Magic gemisinin yolcuları Efes Antik Kente hayran kaldı.

Disney Magic gemisinde bulunan bir grup yolcu Efes Antik Kenti’nde hayali kazıya katıldı. Antik kent içinde kazı yapılan alanda, önceden toprak yığını altına gizlenen sözde defineyi arayan çocuklar büyük bir heyecan yaşadı.  Antik kenti gezen çocukların mutluluğu görülmeye değerdi. Efes Müzesinin emekli arkeologlarından Cengiz İçten kazı sonunda genç öğrencilere sertifika verdi.

DİSNEY GEMİLERİ

Çocuklara unutamayacakları bir tatil yaşatmak isteyen ailelerin tercih ettiği Disney Magic gemisinde tüm aktiviteler çocuklara yönelik hazırlanıyor. İçinde, bar, çocuk kulübü, gece kulübü, Walt Disney temalı tiyatro, SPA ve fitness salonu, kaykaylar, havuzlar, oyun salonları bulunuyor. 294 metre uzunluğundaki gemide 945 animatör ve gemi parsoneli hizmet veriyor. 12 katlı ve 2 bin 600 yolcu kapasiteli dev eğlence gemisi, çocukların hayran olduğu Mickey ve Minnie Mouse, Donald Duck, Goofy gibi Disney kahramanlarının görüntülerine sahip. Gemide çocukları Disney kahramanları eğlendiriyor.

HABER: NAFİ TURANwww.selcukhaber.com

HABERİN VİDEOSUNU AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

efes-kazi-tura (1)

efes-kazi-tura (3)

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk