uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 14 Nisan 2016

Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Selçuk’ta Yapıldı

Fitness Teknik Kurul Başkanı Bahadır Uygur’un Yönetim Kurulu Üyelerine sunduğu teklif doğrultusunda bu yıl Selçuk’ta düzenlenen “Çocuk Fitness Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri” renkli görüntülere sahne oldu. Oldukça heyecanlı geçen yarışmada İzmir’i temsil eden Selçuk Zuhal Fitness Cimnastik ve Spor Kulübünden 5 sporcu ilk altıya girmeyi başardı..

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından düzenlenen ve aralarında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) sporcularının da bulunduğu, Çocuk Fitness Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmelerine Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden 75 sporcu katıldı. Selçuk ilçesinin ev sahipliğinde Gazi Mustafa Kemal Spor Salonunda düzenlenen “Çocuk Fitness Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri”nde 7-15 yaş grubu sporcular milli forma için mücadele ettiler. Jüri üyelerinin karşısında oldukça heyecanlanan küçük sporcular, birbirinden güzel ve renkli görüntüleri ile yarıştılar.

İzmir, Ankara, KKTC, Isparta, Mersin, Adana ve Balıkesir’den çok sayıda sporcunun katıldığı yarışmalarda İzmir’i temsil eden Selçuk Zuhal Fitness Cimnastik ve Spor Kulübünden 5 sporcu ilk altıya girmeyi başardı. Selçuklu sporcular Minel Öztürk, Nur Nehir Erdoğan, Derin Uygur, Tunahan Diraganlu ve T. Burak Taşkın başta olmak üzere tüm dereceye giren sporculara ödüllerini Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı verdi. Dereceye giren sporcular, Teknik Kurul Milli Takıma girecek sporcuları belirleyecek.

Böyle önemli bir yarışmaya ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı, Tüm sporcuları tebrik ederek; hayatlarında başarılar diledi.

Cimnastikselcuk

selcuk-millitakimsecmeleri

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk