uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Hüseyin Taşyakan 12 Kasım 2014

Dün Dünde Kaldı, Şimdi Mücadele Günüdür

huseyin-tasyakanÖncelikle 08 Kasım 2014 Cumartesi günü yapılan olağanüstü kongre sonucunda oluşan Hasan Uysal başkanlığındaki CHP Selçuk İlçe yönetimine başarılar diliyorum.

Ancak kongre sonrası bu ülkenin başına musallat olmuş yobazlara karşı birlik ve beraberliği seçmek yerine, kendi hırslarına yenik düşmenin yarattığı kabahatlerini gizlemek adına halen başkalarına saldıran Recep Tayyip zihniyetindeki, nefretten beslenen kim varsa esefle kınıyorum.

Şu saatten sonra bu ülkeye karşı zerre sevgisi ve bu Cumhuriyeti kuranlara da azıcık saygısı olan kim varsa yapacağı tek şey, faşist bir saray budalasının önünü kesmek adına aynı kulvarda koştuğu her bireyle birlik ve beraberlik görüntüsü vermektir.

İllaki birileriyle kavga edecekseniz, zırt pırt AKP ile PKK söylemlerini desteklercesine, saçma salak söylemleriyle CHP’ yi Cumhuriyet düşmanlarının arka bahçesi haline getirdiğinin bile farkına varamayan Kılıçdaroğlu ile kavga edin. Zira siz ülke genelinde SİZ BİZ kavgasına tutuşurken, başınızdaki bu kifayetsiz Türkiye’ yi o saray budalası faşistin keyfiyetine teslim edecek haberiniz yok…

Sözün kısası bugün yapacağınız iş, kişisel makam ve menfaatlerinizin derdine düşüp RTE yi taklit etmek değil; bilakis ülkenin bekaası için, hiç sevmiyor olsanız dahi, Cumhuriyet aşığı herkesle beraber RTE faşizmi ile mücadele etmektir…

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk