site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Sektörel 9 Haziran 2015

Deniz Ayakkabı Burcu Karyanlı ile yeniden hizmetinizde

DSC_8054

Selçuk’ta bir süre önce genç yaşta kaybettiğimiz Deniz Tokar’ın işletmesini yaptığı Deniz Ayakkabıcılık, Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yönetim kurulu üyelerinden genç işletmeci Burcu Karyanlı tarafından tekrardan açıldı.

Burcu Karyanlı’nın işletmeciliğini yaptığı mağazanın açılışını Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Güller ve MHP İlçe Başkanı Levent Görür yaptı. Duygu dolu anlarında yaşandığı açılışta genç yaşta kaybettiğimiz Deniz Tokar da rahmetle anıldı. Açılışa Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu tam kadro katılırken birçok Selçuklu vatandaşta Burcu Karyanlı’yı yeni işyerinin açılışında yalnız bırakmadı.

İşletme sahibi Burcu Karyanlı açılışta yapmış olduğu konuşmada; “Deniz Tokar’ı rahmet ve minnetle anarken. Kendisini yalnız bırakmayan açılışını onurlandıran herkese teşekkür etti. Ayrıca Deniz Ayakkabıcılıkta hesaplı ve uygun fiyatları olan ayakkabılar müşterilerimizi bekliyor. Her keseye uygun ayakkabı fiyatları bulunan mağazamızda sıcak bir samimiyet ve tatlı bir muhabbet bir arada bulunacak. Birbirinden güzel ayakkabı ve çanta çeşitlerimizi görmek için tüm Selçuk halkını mağazamıza davet ediyoruz” dedi.

Açılışta Burcu Karyanlı’yı yalnız bırakmayan arkadaşları, alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Açılışa katılan tüm konuklar, açılışa özel uygulanan indirimden yararlanarak bol bol alış veriş yaptı.

DSC_8036

DSC_8067

DSC_8071

DSC_8041

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk