uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Yan, Siyaset 24 Mayıs 2015

Dalgıç’a ilgi artıyor

HALİTDALGIC-YENIKOYT (2)

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Halit Dalgıç, yaptığı ziyaretlerde daha büyük bir ilgi ile karşılanmaya başladı. Dalgıç, siyasette genç bir sima olmasıyla birlikte şehir merkezlerinde olduğu gibi kırsal kesimdeki yerleşim alanlarında da büyük bir ilgi ile karşılanıyor

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Halit Dalgıç, ziyaretlerine son hız devam ediyor. İzmir’de yaşayan vatandaşların artan ilgisiyle birlikte Dalgıç, şehir merkezinde olduğu kadar kırsal kesimdeki yerleşim alanlarında da büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Dalgıç, önceki gün gerçekleştirmiş olduğu Yeniköy Mahallesi ziyaretinde vatandaşlarla bir araya geldi ve sorunlarını dinledi.

SANAYİDE DEV KAHVALTI

Önceki gün gerçekleştirdiği programında Ayrancılar Sanayi’sindeki esnaf ile bir araya gelen Halit Dalgıç, büyük bir kahvaltı düzenledi. Düzenlenen kahvaltıya Ayrancılar Sanayisindeki bütün esnaflar katılım gösterdi. Kahvaltıyla birlikte Ayrancılar sanayisinin sorunlarını dinleyen Dalgıç, yüksek vergilerden dolayı sıkıntı çeken esnafların rahatlatılacağını da vurguladı. Gerçekleştirilen büyük kahvaltı ile güzel kareler ortaya çıktı.

YENİKÖY DALGIÇ İLE YÜRÜYOR

Geçtiğimiz günlerde Yeniköy Mahallesi’ne giden MHP’li genç Milletvekili Adayı Halit Dalgıç, Yeniköylünün sorunlarını dinlemekle birlikte çok büyük bir kalabalık ile karşılandı. Çiftçilikle geçimini sağlayan Yeniköy sakinleri, mazot ve gübre fiyatlarının yüksek olduğunu ve ürettikleri malın masrafları bile zor karşıladığını ifade etti. Bu konuşma üzerine Dalgıç, “İktidar olduğumuzda öncelikle mazotun litre fiyatı 1 lira 75 kuruşa düşürülecek. Bununla birlikte mazot, gübre ve yem üzerindeki vergiler kaldırılacak. Hepsinden önemlisi sulamada ve tarım işletmelerinde kullanılan elektrikten KDV alınmayacak. Ayrıca kayıp kaçak bedeli gibi birçok kesinti elektrik faturalarına yansıtılmayacak. Bu şekilde tarımın vazgeçilmezi ve kullanımı şart olan faktörleri çiftçimiz rahatça kullanabilecek ve köylümüz ürettikleri maldan elde ettiği gelirin faydasını görebilecek” şeklinde konuştu.

HALİTDALGIC-YENIKOYT (1)

HALİTDALGIC-YENIKOYT (3)

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk