site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber 7 Mayıs 2014

Dağcılar Ulubey Kanyonunda Buluşacak

ulubey-kanyonu

Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Uşak Şubesinin organize ettiği Ulubey Kanyonu Kamplı faaliyetine katılım için birçok il ve ilçeden araç kaldırılacak.

Son yıllarda başta doğa sporları kulüpleri olmak üzere bütün doğa severlerin ilgisini çekmeye başlayan Ulubey Kanyonu büyüklüğü ve uzunlu ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Uşak iline bağlı ilçelerden biri olan Ulubey sınırlarında yer alan Ulubey Kanyonu, ismini de ilçe ile aynı adla anılan nehrinden alıyor. Ulubey Kanyonu dünyanın en büyük ikinci kanyonu olma özelliğini taşırken bu özelliğine rağmen uzun süre gizli ve bilinmeyen olarak kalmış, yakın bir dönemde doğa severler tarafından keşfedilmeye başlanmış. Saklı kalmış bu güzelliğin tanınması için birçok başarılı etkinlik organize eden Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Uşak Şubesi 24-25 Mayıs 2014 tarihlerinde “Ulubey Kanyonu Kamplı Faaliyeti” için dağcıları tekrar Ulubey’de bir araya getiriyor. Birçok dağcılık kulübü bulundukları il ve ilçelerden araçlar kaldırma hazırlığına başlarken Ulubey’de dağcıları ağırlamaya hazırlanıyor.

Selçuk ilçesinden araç kaldırılacak

Ulubey Kanyonu Kamplı Faaliyeti için Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi de araç kaldıracak. Kamplı faaliyete katılmak isteyen doğa severler aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak Zirve Dağcılık yöneticilerine ulaşıp araçlarda yer ayırabilecekler.

Selçuk için araç hareket yeri ve saati:

Saat 06.00’da otogar karşısındaki ADD Ahmet Ferahlı Parkından hareket edilecek. Katılacakların hareket saatinden en az 15 dakika önce gelinmesi mecburidir.

Katılmak ve araçta yer ayırmak için Zehra Taşdöven: 0536 491 24 21

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

SESO Türkiye’ye Örnek Oldu

SESO Türkiye’ye Örnek Oldu

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk