uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Spor, Üst Manşet 24 Kasım 2017

Çocuklar İle Doğa Yürüyüşü

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi ve Misket Anaokulu ortaklaşa düzenledikleri “Çocuğumla Doğada Yürüyorum” isimli etkinlikte veliler ve çocukları doğada buluşturacaklar.

Çocukları evde bırakmadan bir doğa yürüyüşü yapmak ve çocukları ile güzel bir gün geçirmek için kısa, kolay ve keyifli bir rotada buluşacak olan veliler, Gökçealan Köyü girişinde yeralan Bağ Rotasında doğa yürüyüşü gerçekleştirecekler. Yürüyüşün bitiminde Katharsis Heykel Bahçesinde bir araya gelecek doğa severlerler yürüyüşü tamamlayan çocuklara çadır kurulumu ve kamp ateşi eşliğinde yemek hazırlamayı öğretecekler.

Gerçekleşecek etkinlik hakkında bilgi veren Zirve Dağcılık Selçuk Şube Başkanı Özgür Aydoğan, dağcılığa başlama yaşının Türkiye’de çok geç olduğunu söyledi ve şunları ekledi;

“Gerek Genç Dağcı Projesi gerekse çocuklara yönelik etkinlikler ile gençlere dağcılık ve doğa sporlarını tanıtmak ve bu spor disiplini içerisinde yetişmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Gerçekleşecek bu güzel doğa yürüyüşüne katılmak isteyenler sosyal medya üzerinden veya Zirve Dağcılık web sayfasından bilgi alabilir, bize ulaşarak katılım için isim yazdırabilirler.”

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk