uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Sektörel 23 Mayıs 2019

Çocuk Odası Halı Modelleri

Ebeveynler için özenle hazırlanan bölümlerden bir tanesi şüphesiz çocuk odası. Bebeklerine ve çocuklarına en güzel yaşam ve oyun alanına sahip olması için gerekli olan her ürün özenle seçiliyor. Çocuk odası halı modelleri ile onların oyun alanlarını hareketlendirmeye ne dersiniz?

Akrilik, kadife, pamuk, polyamid, polyester maddelerden üretilen birbirinden cici halılar Hipicon’da satışa sunuluyor. Halıların yanı sıra paspas, oyun minderi, peluş halı gibi çok ürünü bulunduran Hipicon online alışverişin vazgeçilmez adresi.

Lorena Canals tarafından üretilen kilim görünümlü halılar ise makinede kolayca yıkanabiliyor. Hijyenik olması bakımından bebekleriniz ve çocuklarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Melek, yarasa, yıldız ikonları ile öne çıkan peluş halılar, kedi gibi hayvan figürleri kullanılarak üretilmiş olan yumuşak paspaslar da çocuklarınızın oyun alanlarına canlılık katacaktır. Online sipariş verirken halı ölçülerine dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca Hipicon üzerinden bebekleriniz için uyku seti, bornoz, havlu gibi çeşitli ürünleri de bulabilirsiniz. https://www.hipicon.com/cocuk/cocuk-odasi/hali üzerinden her şeyin en iyisini bilen değerli anneler ve babalar sipariş verebilir ve çocuk odalarını en sevimli halı ile taçlandırabilir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk