uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Manşet Yan, Siyaset, Üst Manşet 25 Temmuz 2018

CHP Selçuk İlçe Başkanı Değişim İçin İmza Attı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yi destekleyen kurultay delegelerinin geride kalan pazartesi günü “Değişim ve Umut Kurultayı” adı altında olağanüstü kurultay talebiyle noter kanalıyla başlattıkları imza süreci devam ediyor. 

CHP’de Selçuk İlçe Başkanı Merve Çalışkan Yeşilyurt da bugün kurultay için noter huzurunda imza verdi. Ayrıca bugün İzmir’de Menderes İlçe Başkanı Ahmet Pala, Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam da notere giderek kurultay için imza verdi.

CHP Selçuk İlçe Başkanı Merve Çalışkan; imza verme kararını tek başına değil tüm örgüt ile görüşerek ortak akıl sonucu aldığını belirtti. CHP Selçuk İlçe Yönetim Kurulu, gençlik ve kadın kolları, meclis üyeleri ve mahalle delegelerinin tümüyle görüştükten sonra bu kararı aldığını belirten CHP Selçuk İlçe Başkanı Merve Çalışkan yaşanan bu sürecin Cumhuriyet Halk Partisi’ni ileriye taşıyacağını ve tartışmalara son verecek bir kurultay yaşanması ve hemen ardından yerel seçim süreci için çalışmalara hız vermek gerektiğini vurguladı.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk