site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Manşet Yan, Siyaset, Üst Manşet 28 Ocak 2019

CHP Selçuk Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel Oldu

İzmir’in ilçelerinden Selçuk’un belediye başkan adayı bugün sabaha karşı belli oldu. Selçuk Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel oldu. 30 kabul oyu alan Sengel 29 ret oyuna karşılık aday oldu. Geçtiğimiz PM’de ismi gündeme gelen sonradan çekilen Sengel 1 oyla Selçuk Belediye Başkan Adayı oldu.

Selçuk Belediye Başkan adayı! 1 oy farkla seçildi
CHP MYK, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.

CHP MYK’da belediye başkan adaylarının isimleri MYK üyelerinin onayına sunuldu.

CHP MYK’ya İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Tunç Soyer’in açıklanmasının ardından İzmir’in ilçelerinden Selçuk’un da akıbeti belli oldu.

1 OY FARKLA SELÇUK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

MYK’nın ardından CHP PM’ye geçildi. CHP Parti Meclisi’nde alınan karar üzerine İzmir’in Selçuk İlçesi’nde Filiz Sengel Ceritoğlu’nun Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesi kararı alındı.

Filiz Sengel Ceritoğlu, PM’den yapılan oylamada 30’a karşı 29 oyla alarak ‘1’ farkla CHP’nin Selçuk Belediye Başkan adayı oldu.

Selçuk Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel

Av. Filiz Ceritoğlu Sengel 2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk eğitiminin ardından 2007 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Özel Hukuk Tezli Yüksek lisans programını tamamlamıştır. 2004-2007 yılları arasında İstanbul’da aktif olarak avukatlık yapmış ve 2007 yılında kendi avukatlık bürosunu açmıştır. 2007 yılından bu yana ulusal ve uluslararası şirketlere, kuruluşlara ve kişilere uzmanlık alanlarında avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Özel uzmanlık alanları olan Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Kira Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Fikri Mülkiyet ve Sanat Hukuku ve Alacak Tahsili alanında dava sorumluluğu üstlenmekte ve avukatlık yapmaktadır.

Kaynak: EGEDESONSÖZ

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk