site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Kültür Sanat, Manşet Haber, Üst Manşet 2 Haziran 2016

Belediye Korosundan Bahar Konseri

Baharın gelişiyle birlikte sımsıcak bir ortamda birbirinden güzel şarkı ve türküleri ile muhteşem Bahar Konseri veren Selçuk Belediyesi Korosu izleyenler tarafından dakikalarca alkışlandı.

Selçuk Belediyesi Müzik Eğitmeni Neyzen Murat Gezer öncülüğünde ilk olarak Efes Tiyatro Salonunda yetişkin korosunun sahne aldığı koro izleyenlere doyumsuz bir gece yaşattı. Amatör seslerin birbirinden güzel türkü ve şarkılarının seslendirildiği konseri çok sayıda müzik sever izledi. Koro üyeleri ve solo şarkılar söyleyen amatör seslere Selçuklu müzisyenler eşlik etti.

Küçük solistler büyük beğeni topladı

Bahar Konserine daha sonra Selçuk Belediyesi Ayasuluk Kafede devam eden Belediye Korosunu burada da çok sayıda müzik sever alkışlarla eşlik etti. Neyzen Murat Gezer tarafından Selçuk Belediyesi bünyesinde verilen müzik eğitimine katılan çocuk ve gençlerden oluşan koro üyeleri, seslendirdikleri türkü ve şarkılarıyla büyük beğeni topladı. Küçük solistlere alkışlarıyla eşlik eden müzik severler, konser sonunda tüm küçük koro üyelerini verdikleri bu başarılı konserden dolayı tebrik ettiler.

Selçuk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bahadır Varvar, her iki konser sonunda Koro şefi Neyzen Murat Gezer’e teşekkür ederek çiçek taktim etti.

cocuklar_koro

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk