uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Kültür Sanat, Manşet Haber, Üst Manşet 5 Ekim 2018

Becer ikinci kitabı Efraim 2 ile okurlarıyla buluşacak

Selçuklu Yazar İbrahim Becer ikinci kitabı “Efraim 2” ile okurlarıyla buluşacak. 6 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’da Selçuk Efes Kent Belleği’nde düzenlenecek kitap tanıtım ve imza gününde Selçuklu okurlarıyla bir araya gelecek olan İbrahim Becer Efraim 2’yi ve yazılma hikayesini anlatacak.

1971 yılında Selçuk’ta dünyaya gelen İbrahim Becer’in ikinci kitabı Efraim 2 raflarda yerini aldı. Selçuklular’ın internet siteleri ve yerel gazetelerden yazdığı yazılarla tanıdığı İbrahim Becer ilk kitabı Efraim romanının ardından aynı romanın devamı niteliğinde ki Efraim 2 ile okuyucuları ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Yeni kitabı hakkında görüşlerini aldığımız İbrahim Becer; “ Bu kitapta anlatmak istediğim şey biz zor şartlarda şunu yaptık, bunu yaptık demek değildir. Bu kitabı, bu romanı yazma amacım günlük olarak sıradan olarak nitelendirebileceğimiz insanların orada bu vatanı, bu ülkeyi nasıl sevdiğini anlatmaktır. Ben Efraim’i, bu ülkeyi bize yurt edebilmek için en başta kaybettiklerimiz, kaybettiğimiz evlatların anneleri, oradan geri dönenler, geri dönse de eskisi gibi olamayanlara adadım” dedi.

Yazar İbrahim Becer, 6 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’da Selçuk Efes Kent Belleği’nde söyleşi ve imza gününde okurlarıyla buluşacak.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk