site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Manşet Yan, Siyaset, Üst Manşet 9 Kasım 2018

Başterzi sahaya iniyor

Yaklaşık 15 yıldır AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev yapan ve geçtiğimiz günlerde Selçuk Belediye başkan aday adaylığı için sürdürdüğü ilçe başkanlık görevinden istifa eden Osman BAŞTERZİ, başvuru dosyasını yarın (Cumartesi) Saat: 15.00’de partisinin ilçe teşkilatına teslim ederek yerel seçim çalışmaları için resmen sahaya inmiş olacak.
BAŞTERZİ’nin dosyasını AK Parti’nin yeni ilçe başkanı Halil DÜZTAŞ teslim alacak. Başterzi sosyal medyadan aday adaylık başvurusu yapacağını duyurmasıyla birlikte AK Parti tabanından büyük bir destek aldı.

Selçuk Belediye Başkanlığı için eski kaymakam Ayhan BOYACI’dan sonra ilçe teşkilatına adaylık başvurusunda bulunan ikinci isim Osman BAŞTERZİ olacak. Daha önce AK Partinin yetkili organlarınca açıklandığı gibi görevdeki belediye başkanı Dr. Zeynel BAKICI dosya tesliminde bulunmayacak.

BAŞVURU SIRASINDA YOĞUN KATILIM BEKLENİYOR
Uzun süredir yerel seçimler için çalışmalarını sürdüren BAŞTERZİ, aday adaylık başvuru sonrasında neden aday olduğuna ilişkin bir de açıklama yapacak.
Aday adaylığının açıklanacağı bilgisinden sonra parti binasının önünde BAŞTERZİ’ye destek olmak amacıyla çok sayıda AK Partililer ile birlikte, Selçuk’taki çeşitli iş kollarından ve Sivil Toplum Kuruluşlarından da yoğun katılımın olması bekleniyor.

Başterzi sosyal medya üzerinden adaylık duyurusunu şu şekilde paylaştı;

Değerli hemşehrilerim,
Cumartesi günü Saat 15.00’de AK Parti ilçe başkanlığına Selçuk Belediye Başkan Aday adaylık başvurumu yapacağım.
AK Parti İlçe Binası önünde aday adaylığımla ilgili yapacağım açıklamada siz saygıdeğer hemşehrilerimi de yanımda görmekten mutluluk duyacağımı belirtir, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.
Osman BAŞTERZİ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk