uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Spor, Üst Manşet 27 Ocak 2016

Başkan Altınordu’yu ziyaret etti, kupayı kaptı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Altınordu Spor Kulübü’nün Torbalı’daki tesislerini ziyaret ederek yıldız adayı genç futbolcularla bir araya geldi. Başkan Kocaoğlu, Mehmet Seyit Özkan başkanlığındaki Altınordu’nun, altyapı ve örgütlenme modeliyle Türkiye’ye örnek olacağını söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, altyapıya yaptığı yatırımlarla öne çıkan Altınordu Spor Kulübü’nün Torbalı’daki tesislerine sürpriz ziyarette bulundu. 80 dönüm üzerine kurulu tesis hakkında Kulüp Başkanı Mehmet Seyit Özkan’dan bilgi alan Başkan Aziz Kocaoğlu, daha sonra U15 takımının antrenmanına katıldı. Oyuncularla sohbet eden Başkan Kocaoğlu, genç yeteneklerin isteğini kırmayarak birlikte ‘selfie’ çektirdi. Ziyaret sonunda bir sürpriz daha yaşandı. Katar’ın başkenti Doha’da düzenlenen özel bir turnuvadan şampiyonlukla dönen U18 takımı, karşılarında Başkan Kocaoğlu’nu görünce önce şaşırdı.

Takım otobüsünden inen genç futbolcular, kazandıkları şampiyonluk kupasını Başkan Kocaoğlu’na takdim etti. Rakiplerini 7-0 ve 3-1’lik skorla yenen genç sporcuları tebrik eden Başkan Kocaoğlu, başarılarının devamını diledi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, Mehmet Seyit Özkan başkanlığındaki Altınordu’nun, altyapı ve örgütlenme modeliyle Türkiye’ye örnek olacağını söyledi.

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk