site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Eğitim, Manşet Haber 11 Haziran 2015

Başarılı Öğrencilere Bakıcı’dan Ödül

Başarılı Öğrencilere Bakıcı’dan Ödül

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı Selçuk Belediyesi Türkan Saylan Konukevi’nde kalan öğrencileri ziyaret etti. Derece ile okullarından mezun olan ve derslerinde başarılı olan öğrencilere hediye veren Başkan Bakıcı; “Öğrencilerimizin başarısında bir parça olsun bizim de payımız varsa bu bizim için büyük mutluluktur” dedi.

Başkan Bakıcı Selçuk Belediyesi Türkan Saylan Konukevi’nde kalan Selçuk Anadolu Lisesi’nden birincilikle mezun olan Fatma Palta, Selçuk İMKB Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ikincisi Yudum Aydın ve başarılı öğrenciler Melike Gündeş ve Fatmanur Memeli’ye Başkan Bakıcı hediye vererek, onları tebrik etti.

Gayretli öğrencilerimize katkı sunmaktan mutluluk duyarız

Başkan Bakıcı yoğun mesaisi arasında her zaman gençlere ve çocuklara zaman ayırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Selçuk Belediyesi Türkan Saylan Konukevi’nde kalan öğrencileri ziyaret eden Başkan Bakıcı; “Yurdumuzdan başarılı öğrencilerin çıkması her zaman bizim isteğimiz ve aynı zamanda hedefimizdir. Bu öğrencilerin gayretiyle ortaya çıkan bir sonuçtur. Öğrencilerin barınma olanaklarının iyi olması, onların var olan başarısını daha üste çıkarmaktadır. Başarılarında bir parça belediyemizin konukevinin etkisi olmuşsa “ne mutlu bize” diyoruz. Ben öğrencilerimizin tamamının başarılı olmasını arzu ediyorum. Yurdumuzda kalan öğrencilerden nice birinciler çıkmasını temenni ediyoruz” dedi.

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk