uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Manşet Yan, Siyaset, Üst Manşet 27 Eylül 2018

Bakıcı: 2019’da AK Parti Selçuk Belediye Başkanı Adayıyım

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı Carpouza Cafe de basın mensuplarıyla bir araya geldi. Selçuk’ta yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgileri paylaşan Başkan Bakıcı; “ Selçuklulardan bir beş yıl daha istiyorum. Ben 2019 AK Parti Selçuk Belediye Başkanı Adayıyım” dedi.

Selçuk Belediye Başkanı Dr. Zeynel BAKICI Belediye makamının zenginleşme, şan şöhret ve caka satma makamı olmadığının söyleyen Bakıcı 2019 da yapılacak olan yerel seçimler de AK Partinin Belediye Başkan Adayı benim dedi.

Kendi partinin Belediye Başkanını kötülemekle de bu işler olmaz

Başkan Bakıcı Carpouza Cafe de yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi; “Siyaset üstünlükler kavramını ortaya koyma şeklidir. Aday adayı olmak herkesin hakkı. Bel altı vurarak bu iş yapılmaz. Kendi partinin Belediye Başkanını kötülemekle de bu işler olmaz. Projelerini ortaya koyarsın çıkarsın adayım dersin, bu herkesin en doğal hakkıdır.

Kendi partimde ki arkadaşlarıma sesleniyorum. Herkes aday adayı olsun. Herkes projelerini ortaya sunsun. Bu işte ehil olarak kimi görüyorlarsa onu seçsinler. Kimseye yapılamayacak sözleri vermemek lazım, para vermemek lazım. Doğruyu ortak paydada yakalamak lazım.

Ben bu işe kalkışırken Selçuk’ta bir algı değişiminin oluşması için yola çıkmıştım. Mecliste bir pasta kesmeye kalktık. Kimse yanaşmıyordu. Şimdi herkes meclisten kol kola çıkıyor.

Daha yaşanabilir alanlar oluşturacağız. Ben bu ilçede olanla olması gerekeni çok iyi görüyorum. Hangi araçları, hangi yöntemlerle nasıl kullanacağımızın oluşması gayretindeyim. Yapamadığımız şeyler oldu, bunların nedeni de maalesef yalnız kaldım.

Hiç kimse kusura bakmasın. Bana bir 5 yıl daha tanınmasını arzu ediyorum. Bunu içten gelerek güçlü bir şekilde söylüyorum. Bu işler kavga ile dövüş ile inatlaşarak bir yere varmaz. Aklı selim olmak lazım. Doğruyu ortak paydada yakalamak ile olur.

Bağımsız adaylığı düşünmüyorum. Ben 2019 AK Parti Belediye Başkanı adayıyım. Aday adayı değil adayıyım… Gönlüm öyle bilgiler öyle dedi.

  HABERİN VİDEOSUNU AŞAĞIDA Kİ PLAYERDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Yorumlar (2 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Dualar Mazlum Kırıtak İçin

Dualar Mazlum Kırıtak İçin

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk