site rehber selçuk izmir
Ana Sayfa Manşet Haber, Siyaset, Üst Manşet 27 Kasım 2018

AK Partili Dağ’dan ‘Zeybekci’ açıklaması: Denizli’deki belediyeciliği İzmir’de konuşuluyordu!

Genel Başkan Yardımcısı Dağ, “Nihat Bey’in belediyeciliği İzmir’de konuşulan konuydu. Denizli’de yaptıkları İzmir’de iyi belediyecilik olarak ifade ediliyordu. Belediyeciliği konusunda İzmir’de olumlu bir atmosfer olduğunu çok iyi biliyordum” dedi. Dağ ayrıca, “Biz İzmir’i kazanmak istiyoruz. Almak tabiri sanki bir kale varmış gibi oluyor. Ben istiyorum ki önümüzdeki 5 yıl, aynı mantalitede bir kabine varken aynı mantalitede bir yerel yönetim olsun. Bundan da İzmir kazansın” diye konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimler ve kent özelinde önemli açıklamalarda bulundu. Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin İzmir adaylığı hakkında Dağ net ifadeler kullandı.

NİHAT BEY’İN DENİZLİ’DEKİ BELEDİYECİLİĞİ İZMİR’DE KONUŞULUYORDU!
Dağ şunları söyledi: Nihat Bey’in belediyeciliği İzmir’de konuşulan konuydu. Denizli’de yaptıkları İzmir’de iyi belediyecilik olarak ifade ediliyordu. Belediyeciliği konusunda İzmir’de olumlu bir atmosfer olduğunu çok iyi biliyordum. Milletvekilliği, bakanlık dönemlerine bakıldığında başarı noktasında oldu. Ege Bölgesi’ne her ziyaretinde önem verdiğini vurguladı. Bölgenin çocuğuydu.

AYNI MANTALİTEDE BİR KABİNE VARKEN AYNI MANTALİTEDE BİR YEREL YÖNETİM OLSUN, İZMİR’İ İSTİYORUZ!
İzmir’i biz kazanmak istediğimizi her zaman dile getiriyoruz. İzmir diğer illerden farklı düşünmüyor aslında… Biz İzmir’e bir 5 yıl merkezi hükümetle beraber hizmet etmek istiyoruz. Bunu arzuluyoruz. Binali Bey’le bunu arzulamıştık. 2014 süreci 17-25 Aralık’a kurban gitti. Rakibimiz hiç proje anlatmamıştı. 17-25 Aralık’ın baltaladığı bir süreç yaşamıştık. Biz İzmir’i kazanmak istiyoruz. Almak tabiri sanki bir kale varmış gibi oluyor. Almak değil, kazanmak istiyoruz. Ben istiyorum ki önümüzdeki 5 yıl, aynı mantalitede bir kabine varken aynı mantalitede bir yerel yönetim olsun. Bundan da İzmir kazansın.
EGEDESONSÖZ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk