uludag eleman selçuk izmir
Ana Sayfa Güncel, Manşet Haber, Üst Manşet 4 Şubat 2017

ADD Selçuk İlçe Başkanından Basın açıklaması

Selçuk ADD Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kireç ADD Selçuk parkında kameraların kırıldığı iddia edilen olayla ilgili basın açıklaması yaptı. ADD Selçuk şubesinden yapılan açıklama şu şekilde;

BASIN AÇIKLAMASI
25 Ocak 2017 Çarşamba gece 23:00 sularında işletme binamız (park) içindeki kameralar ve recever kırılarak kamera sistemine zarar verilmiş ve kullanılamaz hale getirilmiştir. Yapan şahıs dernek üyemizdir. Olay tamamen kişiseldir. Menfi ve münferit bir olaydır. Elbette derneğimize yapılan her türlü saldırı dernek yönetimi, organları ve üyeleri tarafından kınanmaktadır. Disiplin organları işletilmiş ve şahıs disipline sevk edilmiştir. Sisteme verdiği zarar şahıs tarafından tazmin edilecektir.

Bir takım medya ve kişiler olayı derneğimiz ile problem varmış gibi yansıtmıştır. Derneğimiz ve işletmemiz bağışlar ve gelen vatandaşların içtiği çay ve kahvelerden gelir elde etmektedir. ADD Park İşletmesinde ne RANT vardır nede başka KİRLİ İŞLER. Adımızı kirli işlerle bir araya getiremezsiniz. Türkiye’nin bu kadar sorunu varken; ekonomi tepe taklak olmuş, eğitim ve sağlık politikaları yap-bozdan dikiş tutmaz olmuş, eğitimde okuduğunu anlamayan nesiller yetişiyor. Özgürlüklerimiz her gün daha fazla kısıtlanırken Cumhuriyetimizin bekası referanduma sunulurken ADD gibi Cumhuriyet ve Atatürk için mücadele eden derneğimizi söylemlerinizle kirletemezsiniz.
Güneş balçıkla sıvanmaz.
ADD Yönetim Kurulu Adına
Başkan
Tuncay Kireç

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Ehliyet Sınavında Yeni Dönem

Ehliyet Sınavında Yeni Dönem

reklam rehber selçuk izmir
Tema Tasarım | OzTurk